podróże

W 10 lat dookoła świata

,,Prawdziwy głód podróżniczy nigdy nie może zostać zaspokojony” – mówi podróżnik i bloger Daniel Kaluza. O swoich wyprawach opowie podczas spotkania w klubokawiarni Tam i z powrotem.

„Ponad 100 krajów w 10 lat. Sam wszystko sobie finansuję, sam wszystko planuję. Wszystko bez przerwy w pracy i gap year w studiowaniu. Skoro taki leniwiec jak ja jest w stanie to zrobić, to każdy jest w stanie. Moim celem jest wyciągnąć jak najwięcej ludzi z domu” – pisze na swojej stronie Daniel Kaluza, twórca bloga Daniel Going Places.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 7 marca, w klubokawiarni Tam i z powrotem, znanej z organizacji spotkań z blogerami i pisarzami.

Swoją opowieść Kaluza zatytułował „107 krajów i co dalej?”. Podczas spotkania podzieli się wrażeniami ze swoich wypraw m.in. do Zimbabwe, Mongolii, Japonii i Nepalu. ,,Porozmawiamy o tym, czy droga musi mieć cel czy sama droga może być celem. Zabiorę słuchaczy również w podróż przez moje podejście do planowania podróży” – zapowiada.

Miejsce: klubokawiarnia Tam i z powrotem, Odyńca 71, Warszawa

Data: 7 marca

Godzina: 19.00

Bilety: wstęp wolny

Alicja Wolanin

Najpiękniejsze Jarmarki Bożonarodzeniowe
Sezon na odwiedzanie Jarmarków Bożonarodzeniowych właśnie się rozpoczął. Gdzie najlepiej...
Ważne wnioski z protestu medyków

W sobotę odbył się Marsz Milczenia zorganizowany w ramach inicjatywy...

Kasa czeka na fotoreporterów
Jeszcze tylko do 3 lutego można przesyłać zdjęcia na ósmą...
Sensacyjne znalezisko nad Bałtykiem!

W gliniastej bryle oderwanej od klifu na wybrzeżu Bałtyku członkowie...

Na marginesie społeczeństwa…
W ramach Festiwalu Filmu Środkowoeuropejskiego „CinEst” w Luksemburgu, od 5...