Magazyn PDF

Portal studentów Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW

Dziękuję, postojęPolskaWYDARZENIA

Quiz z klockami

„Milionerzy” w pubowym wydaniu nad Wisłą: Hocki Klocki zapraszają na PubQuiz, czyli grę drużynową, która może stanowić oryginalną alternatywę dla spędzania wolnego czasu ze znajomymi.

PubQuiz, który odbył się 5 czerwca br., źródło: Hocki Klocki/nad Wisłą/Facebook

Zasady  są proste: należy zebrać drużynę, poprawnie odpowiadać na pytania i zdobywać punkty. Cztery najlepsze zespoły będą cieszyć się nagrodami w postaci darmowych drinków lub talon  do wykorzystania w przyszłości w Hockach Klockach.

Uczestnicy PubQuizu będą mogli sprawdzić stan swojej wiedzy w 9 rundach z pytaniami z geografii, kina, sportu, muzyki, kulinariów i historii. W grze może wziąć udział każdy – nie ma konieczności przechodzenia jakichkolwiek eliminacji. Liczba graczy jest dowolna. Zawodnicy mogą startować pojedynczo lub w grupach, których skład jest nieograniczony. Drużyny udzielają odpowiedzi na specjalnie przygotowanych kartkach, a następnie weryfikują je z prawidłowymi rozwiązaniami wskazywanymi przez prowadzącego. Dobra  odpowiedź daje jeden punkt, a błędna lub jej brak – zero. Zwycięża nie jedna drużyna, a cztery – trzy w rozgrywce podstawowej, czwarta wyłaniana jest w dogrywce.

Uwaga: wydarzenia odbywające się nad Wisłą są z reguły uzależnione od pogody. Dla pewności sprawdź aktualności na stronie wydarzenia (link poniżej).

Kiedy: 21 sierpnia (wtorek), godz. 20:00

Miejsce: Hocki Klocki, bulwar Flotylli Wiślanej

Wstęp wolny

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/166435057354942/