Projekt „Tu nauka”. Słuchajcie we wtorki o 12:30 w Radiu Kampus!

Fundacja na Rzecz Rozwoju Szkolnictwa Dziennikarskiego realizuje projekt  „Tu Nauka”.

Projekt poświęcony jest temu, jak badania, odkrycia naukowe i nowe technologie zmieniają nasze życie. Jego celem jest popularyzacja badań naukowych, osiągnięć polskich naukowców wśród słuchaczy, studentów, internautów oraz młodych pracowników naukowych. Projekt zakłada realizację 40 audycji, które będą emitowane w Akademickim Radiu Kampus oraz w 3 studenckich stacjach radiowych: Radio Luz (woj. dolnośląskie), Radio Centrum (woj. wielkopolskie), Studenckie Radio Żak (woj. łódzkie), Projekt „Tu Nauka” jest realizowany przez Fundację na Rzecz Szkolnictwa Dziennikarskiego, Radio Kampus oraz Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW w ramach zadania Społeczna Odpowiedzialność Nauki.

Projekt został dofinansowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Wartość dofinansowania: 250 680 zł

Całkowita wartość projektu: 278 540 zł

Słuchajcie „Tu Nauka” we wtorki o 12:30 w Radiu Kampus!

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ