Magazyn PDF

Portal studentów Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW

ARCHIWUMPolskaUW

Czołówka polskiej sceny muzycznej na Juwenaliach UW

Wygląda na to, że długoletnia (i wydawało się, że nieśmiertelna) tradycja została przerwana – w tym roku na dziedzińcu Kampusu Głównego nie usłyszymy Kultu. Nie oznacza to jednak odejścia od rockowego klimatu – 13 maja na scenie wystąpi Pidżama Porno, Luxtorpeda, Lao Che oraz Maleo Reggae Rockers.

Choć organizatorzy nie podali jeszcze listy wykonawców, którzy zagrają podczas dwóch dni jUWenaliów, między innymi na stronie Ticketpro.pl czy ebilet.pl można zapoznać się z line up’em sobotniego wydarzenia. Tym razem tłum fanów nie odśpiewa wspólnie refrenu Baranka czy Polski, ale za to pobuja się w rytm chillowych dźwięków reggae, wskoczy w pogo przy Autystycznym, Twojej generacji, Taksówkach w poprzek czasu czy zatańczy wspólnie w rytm Tu i Życie jest jak tramwaj.

mat. prasowe

Podobnie jak w ubiegłych latach, studenci UW do godziny 19 będą mogli wejść na teren Kampusu za darmo. Po tej godzinie wejście będzie płatne 35zł (w przedsprzedaży 25 zł) – te same ceny obowiązują także studentów innych uczelni. Bilety normalne w dniu imprezy będą kosztowały 55 zł (45 zł w przedsprzedaży). Rozpiska godzinowa pojawi się niebawem na stronie wydarzenia.

Bilety dostępne są w bileterii Palladium, bileteriach Empik, sieci sklepów Media Markt i Saturn oraz w sprzedaży online: palladium.art.pl, ebilet.pl, eventim.pl, ticketpro.pl, ticketmaster.pl, goingapp.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.