KULTURAMuzyka

Deep Purple zapowiedziało ostatni album

Płyta „InFinite” to pożegnanie rockowej legendy z fanami. Zespół zapowiedział bonusy uzupełniające krążek.

Deep Purple wyda pożegnalny album 7 kwietnia 2017 roku. Już teraz grupa podzieliła się z fanami nagraniem „Time for Bedlam”. Ponadto do niektórych wydań ma zostać dołączony film dokumentalny, pokazujący proces powstawania płyty. Będzie on prezentowany jeszcze przed premierą. Również wtedy ukaże się minialbum z utworami, które nie weszły na „InFinite” oraz dotychczas niepublikowanymi nagraniami.

Zespół w swojej trasie „Long Goodbye” zapowiedział dwa koncerty w Polsce – 23 maja w Łodzi i dzień później w Katowicach.

źródło zdjęcia: eskarock.pl