media

Kontrowersyjna kampania na szczytny cel

Zbieramy na cycki, nowe fryzury i dragi” to kampania fundacji Rak’n’Roll zajmującej się pomocą dla osób dotkniętych chorobami nowotworowymi. W tym roku po raz pierwszy można przekazać 1% podatku, aby wesprzeć jej działalność

Rak’n’Roll to młoda grupa działająca prężnie od 2009 roku. Do tej pory udało jej się zorganizować wiele akcji pomocy, w tym między innymi „Daj Włos” przeznaczoną na peruki dla kobiet po chemioterapii. Współpracując również z takimi markami jak Lilou, Luka Bandita i S.T.A.M.P.S zbierała fundusze na odnowienie poczekalni onkologicznych. Najnowsza kampania została stworzona na przekór stereotypom smutku towarzyszącego chorobie. Przez ostatnie dni plakat reklamujący kampanię zrobił furorę w internecie, udostępniono go aż na kilku tysiącach profili na Facebooku.