Magazyn PDF

Portal studentów Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW

Fotografia

Konkurs fotograficzny "Moich 5 najlepszych zdjęć…"

Serwis Fotografuj.pl zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Moich 5 najlepszych zdjęć…”. Konkurs adresowany jest do wszystkich pasjonatów fotografii. Organizator konkursu nie narzuca tematu ani techniki – wystarczy  zaprezentować najlepsze ze swoich prac. Mogą być to zdjęcia, do których często się wraca, są świadectwem niezwykłych wydarzeń, są piękne lub po prostu pozwalają przywołać miłe wspomnienia.

 

Konkurs Fotografuj.pl

 

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w serwisie www.fotografuj.pl. Wysyłane fotografie powinny być zapisane w formacie jpeg. Zgłaszane zdjęcie nie może przekraczać wymiarów 800 pikseli szerokości i 600 pikseli wysokości oraz objętości 180 kb. Minimalne zaś nie może być mniejsze niż 300 pikseli w każdym z wymiarów.

Udział w konkursie jest bezpłatny, a na zwycięzców czekają vouchery na kursy organizowane przez Warszawską Szkołę Fotografii oraz albumy fotograficzne. Wśród prac zostanie wyłonione I, II, III miejsce oraz 4 wyróżnienia.

I miejsce voucher o wartości 1500 zł
II miejsce voucher o wartości 800 zł
III miejsce voucher o wartości 400 zł
4 wyróżnienia z nagrodą w postaci albumu fotograficznego pt. ”Rumunia – kraj przyjaznych ludzi”

Termin zgłaszania prac mija 30 września 2011 roku. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronach portalu w ciągu miesiąca od daty zakończenia konkursu.

 

Regulamin: http://www.fotografuj.pl/konkurs/Moich_5_najlepszych_zdjec/id/57/strona/regulamin

Formularz zgłoszeniowy: http://fotografuj.pl/konkurs/Moich_5_najlepszych_zdjec/id/57

 

Logo fotografuj_pl_black.jpg