iPhone SLR Mount i komórkowa rewolucja

Nadchodzi niecodzienna rewolucja w świecie komórkowej fotografii. Robienie profesjonalnych zdjęć telefonem komórkowym już staje się możliwe. Firma Apple wraz ze swoim kultowym iPhone’m szykują nie lada gratkę dla użytkowników swojego produktu.

iphone-slr-mount-e14c.0000001309999541iPhone 4 z obudową SLR Mount i obiektywem firmy Canon

Aluminiowa obudowa na iPhone’a SLR Mount daje możliwość korzystania z prawdziwych obiektywów SLR marki Nikon i Canon. Wystarczy tylko nabyć specjalną nakładkę i przymocować obiektyw. Manualne ustawianie ostrości, szeroki kąt, tryb makro czy zoom – dla iPhone z SLR Mount nie ma z tym żadnego problemu. Można także korzystać z lomograficznych adapterów, m.in. przystosowanych do aparatów Diana. Dodatkowo aparat można nosić zawsze przy sobie dzięki przeznaczonym do tego dziurkom na pasek. Akcesorium jest kompatybilne z iPhone 3G, 3GS i 4. Do zestawu wraz z nakładką dołączony jest także filtr UV.

Cena orientacyjna: 249 $ (Canon, Nikon).