Gratka dla fotografów na dwóch kółkach – Konkurs fotograficzny BikeShot

Jeżeli waszą pasją są fotografia i dwa kółka, zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie BikeShot! Konkurs skierowany jest do wszystkich fotografujących, których fascynuje tematyka rowerowa. Możecie nadsyłać nieograniczoną ilość fotografii sportowych, reportaży, a nawet zdjęć studyjnych.

konkurs-fotograficzny-bikeshot.jpg

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać swoje prace drogą elektroniczną poprzez stronę www.bikeshot.pl. O przyjęciu decyduje data przesłania, po wcześniejszym zakończeniu rejestracji.

Na zwycięzców czekają takie nagrody jak aparat fotograficzny Olympus PEN E-PL1, roczna prenumerata Magazynu Rowerowego BikeBoard i magazynu FotoKurier.

Szczegóły konkursu oraz regulamin znajdziecie na stronie www.bikeshot.pl. Konkurs trwa do 30 września.