Magazyn PDF

Portal studentów Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW

Bez kategorii

Finansowe igrzyska studentów

„Ace Manager” to internetowa gra z zakresu bankowości, skierowana do studentów z całego świata. Na zwycięzców czekają niebagatelne nagrody o łącznej wartości 15 tysięcy euro. Rejestracja drużyn rozpoczęła się 15 października.

Plakat Ace Manager.jpg


PNB Paribas już szósty raz z rzędu organizuje internetową grę skierowaną do studentów, którzy chcą poszerzyć wiedzę z zakresu finansów, bankowości, marketingu i zarządzania. Jest to również niepowtarzalna szansa, aby udoskonalić umiejętności posługiwania się branżowym językiem angielskim z zakresu business. Dla drużyn, które wykażą się najlepszą znajomością funkcjonowania rynków finansowych i zmysłem przedsiębiorczości, organizator przewidział nagrody pieniężne oraz bilety na turniej tenisowy sponsorowany przez BNP Paribas.

W grze mogą wziąć udział studenci wszystkich kierunków, którzy nie ukończyli 26 roku życia. Warunkiem uczestnictwa jest zgromadzenie trzyosobowej drużyny i zarejestrowanie jej na stronie organizatora. Zapisy rozpoczynają się 15 października 2013 roku i potrwają do 10 kwietnia 2014 roku.

17 kwietnia 2014 roku rozpocznie się pierwszy etap gry, podczas którego drużyny zmierzą się z tzw. case studies przygotowanymi przez ekspertów z BNP Paribas. Do rozwiązania będą m.in. problemy z zakresu Retail Banking, Investment Solutions oraz Corporate & Investment Banking. W fazie tej zostaną wyłonione trzy drużyny z największą ilością punktów, które w maju 2014 roku spotkają się w wielkim finale „Ace Manager”.

Poprzednia edycja internetowej gry „Ace Manager” zgromadziła blisko 19000 osób z 136 krajów. W grupie tej znalazło się 283 uczestników z Polski, w tym 37 z Uniwersytetu Warszawskiego. Niestety żadna nie dotarła do finału.

Więcej informacji na stronie: http://acemanager.bnpparibas.com/