nick-morrison-FHnnjk1Yj7Y-unsplash

Wiemy, kto wygrał nagrodę dla Dziennikarza Medycznego roku

W piątek dziennikarka Polskiej Agencji Prasowej, Joanna Morga, zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie Dziennikarz Medyczny 2024 w kategorii internetowej. Nagrodę główną w tej samej kategorii otrzymała Beata Igielska, która do niedawna pracowała jako dziennikarka Serwisu Zdrowie PAP.

Joanna Morga, redaktorka Działu Nauki PAP, jest biolożką z wykształcenia, ukończyła Uniwersytet Warszawski. Od 2000 roku pisze artykuły w Dziale Nauki PAP, specjalizując się w tematyce zdrowia i z zaangażowaniem podejmując ważne oraz trudne zagadnienia medyczne.

Konkurs Dziennikarz Medyczny Roku jest organizowany przez Stowarzyszenie Dziennikarze dla Zdrowia i skierowany do dziennikarzy zajmujących się tematyką zdrowotną. W ramach konkursu przyznawane są nagrody w czterech kategoriach: prasa, radio, telewizja oraz internet. Celem tego przedsięwzięcia jest wyróżnianie dziennikarzy, którzy w rzetelny sposób przekazują informacje o zdrowiu, profilaktyce i leczeniu chorób.

(Fot. Unsplash)

Najpiękniejsze Jarmarki Bożonarodzeniowe
Sezon na odwiedzanie Jarmarków Bożonarodzeniowych właśnie się rozpoczął. Gdzie najlepiej...
Oblicza Cejlonu
Fotografie Adama Golca pozwalają wręcz namacalnie doświadczyć cejlońskiego piękna, poczuć...
Ważne wnioski z protestu medyków

W sobotę odbył się Marsz Milczenia zorganizowany w ramach inicjatywy...

Rzepa ma album
Rzeczpospolita wydała swój pierwszy album fotograficzny...
Tomasz Stańko zaprasza na 14. edycję Jazzowej Jesieni

W warszawskim Studiu U22 przy Alejach Ujazdowskich, 24 października miał...