Magazyn PDF

Portal studentów Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW

ARCHIWUMinne uczelnieMuzyka

Juwenalia PW – zapowiedź

Już za dwa tygodnie, 19 i 20 maja, gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej zagrają na Stadionie Syrenki. Warto przyjrzeć się propozycjom Politechniki Warszawskiej, ponieważ w tym roku z całą pewnością będzie gorąco.

W piątek, już od godziny 17 publiczność rozgrzeje alternatywno-rockowy Candyflip. Chwilę później przeniesiemy się w hip-hopowe klimaty, ponieważ na scenie pojawi się Rasmentalism. Jednak ten dzień zdecydowanie będzie stał pod znakiem rocka. Zespoły happysad, Lady Pank oraz T.Love zadbają o odpowiednią oprawę muzyczną wieczoru. Lider tego ostatniego, Muniek Staszczyk, podczas zeszłorocznej edycji festiwalu zapowiedział, że wróci zagrać na Stadionie Syrenki. Nie musieliśmy na to długo czekać.

Szaleństwo piątkowej nocy nie może trwać jednak wiecznie, tym bardziej, że w sobotę rozpoczynamy jeszcze wcześniej. Już o 16 zaprezentuje się publiczności młoda rockowa formacja Animal Bar. Po niej do naszych uszu dotrą dźwięki reggae, co oznaczać może tylko jedno – pojawi się zespół TABU. Wielu fanów z niecierpliwością czekać będzie do 18, kiedy to na scenę wyjdą Bartosz Walaszek oraz Piotr Połać, szerzej znani pod pseudonimem Bracia Figo Fagot. Ich prześmiewcze podejście do disco polo z pewnością rozerwie publiczność, podobnie jak jeden z najbardziej znanych polskich raperów — TEDE. Dzień zamknie legendarna formacja Kult. Kazik i spółka to doskonały pomysł na spędzenie soboty.

Wstęp na imprezę jest całkowicie darmowy; od lat 18.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.