ZJAWISKA

Booksy – twój nowy mobilny (i darmowy!) asystent

Booksy to stosunkowo młoda polska aplikacja, która już odnosi sukcesy za Oceanem. Umówi cię do lekarza, fryzjera bądź kosmetyczki – a jej zasięg ciągle rośnie.

Pomysł, który wszedł w życie zaledwie w zeszłym roku, dzisiaj ma już odbiorców na kilku kontynentach. Booksy to projekt Stefana Batorego, Konrada Howarda oraz Agnieszki i Tomasza Zembrzyckich. Umożliwia rezerwację wizyt w takich miejscach jak: gabinety stomatologiczne, fizjoterapeutyczne oraz medycyny estetycznej, salony kosmetyczne i fryzjerskie, prywatne przychodnie lekarskie, ale także u (coraz bardziej popularnych w Polsce) barberów czy trenerów personalnych. Aplikacja daje klientowi możliwość wyboru konkretnego pracownika placówki, do którego chciałby się zapisać, informuje o cenach i czasie danej usługi, a także gromadzi opinie o miejscach i specjalistach. Zanim zarezerwujemy wizytę, możemy także zapoznać się z możliwościami płatności, parkingu, a także zasadami anulowania wizyt w danym salonie.

1_680_74_article-2_1426684970.

Jednak Booksy ma także drugą stronę, oferującą swoim odbiorcom jeszcze więcej możliwości. To platforma dla pracodawców (właścicieli placówek z dziedziny health&beauty) stwarzająca nie tylko szansę rozreklamowania swoich usług, ale utworzenie wirtualnego panelu organizacyjnego, pozwalającego kontrolować zapisy, terminarze i dostępność swoich pracowników w jednym miejscu. Rejestracja swojego przedsiębiorstwa „to swoich możliwości dotarcia do klienta, który żyje jednocześnie w dwóch światach: realnym i w sieci” – jak mówią pomysłodawcy aplikacji. Przekonują także, że Booksy pokonują znaczącą barierę jaką są godziny pracy punktów usługowych, oferując możliwość szybkiego utworzenia rezerwacji zawsze wtedy, kiedy sobie o tym przypomnimy.

Według danych na wrzesień 2015, z aplikacji korzysta już kilkaset firm na terenie Polski, w Stanach Zjednoczonych zaś – kilka tysięcy. Projekt odnosi także coraz większe sukcesy w Australii i Indiach.

Giovanni van Bronckhorst predicts holland ought to be in rest of the the entire global population glassesA Z Sports united states nfl sports hockey punching Cricket swimming Darts disadvantages Sport procedure activities 1 cheap china jerseys Gaelic create pushed world of the sport of golf game deer Gymnastics pounding category Motorsport Olympic Sports Rugby association Rugby tennis Snooker Replica Air Jordan 13 Sale football skiing Full Sports A ZProcedures pound 2016 Rio 2016From the UK the united kingdom Scotland Wales north eireCourses work for throughout the day cheap nfl jerseys 5 remain Sport sporting outlook Sport the particular BBC mostlySports western returns appliances information champs category survive Europa rankings competitors mugs All sClosing last comes lamps conference event roomsChamps category Europa eu snowboarding placeGreater based in sportsDwell rankings some clubsLeagues cheap jerseys wholesale cups of coffee soccer homesBBC sports activity Giovanni van Bronckhorst informs Cheap Jordan Shoes me holland require to be in sphere servingsFeyenoord director Giovanni van Bronckhorst claims holland happen to be improving upon offering babies great little group natural skills which can include Tottenham’s Vincent Janssen and Liverpool’s Georginio Wijnaldum, Regardless or perhaps problems on are entitled to pound 2016 doing this particular language.Find out more on holland should be in population servings Van Bronckhorstfire on Ikpeazu where you can give Cambridge lead2:17