Jutro finał konkursu Przedsiębiorca Roku UW

Już jutro, 28 maja, o godzinie 18.00 poznamy laureatów VII edycji konkursu Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego. Gala finałowa odbędzie się w budynku przy ul. Dobrej 55. Konkurs był kierowany do studentów, doktorantów, pracowników oraz absolwentów UW, którzy prowadzą własne firmy lub rozwijają przedsiębiorcze inicjatywy na uczelni. Podczas uroczystej gali zostaną ogłoszeni zwycięzcy w kategoriach: „Master of Business”, „Przedsiębiorca społeczny”, „Innowacja/Innowator roku”, „Przedsiębiorca korporacyjny” oraz „Start-up roku UW”. W wydarzeniu wezmą udział m.in. rektor UW prof. Alojzy Z. Nowak, wojewoda mazowiecki Mariusz Frankowski, marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik, a także przedstawiciele ministerstw: Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Rozwoju i Technologii, oraz Funduszy i Polityki Regionalnej. Wśród zaproszonych gości znajdą się również przedstawiciele Wojskowego Instytutu Medycznego, dziekani i kierownicy jednostek Uniwersytetu oraz członkowie kapituły konkursu.