KULTURAMuzyka

Guns N’ Roses zagra w Polsce!

Hardrockowa legenda kontynuuje trasę Not In This Lifetime. Zespół wystąpi na koncertach w Europie, m.in. 20 czerwca na gdańskim stadionie Energa.

Grupa z prawie 30-letnią historią jest jednym z najpopularniejszych zespołów rockowych na świecie. Wylansowała takie przeboje jak Sweet Child O’Mine, November Rain, czy Paradise City. Z pierwotnego składu, który występował w 1985 roku, w formacji nadal występuje trzech muzyków – Axl Rose, Slash i Duff McKagan. Poza nimi zespół tworzą Dizzy Reed, Richard Fortus, Frank Ferrer i Melissa Reese. Mimo, że od legendarnego Appetite for Destruction minęło już 29 lat, muzycy nadal są w formie, czego przykładem jest trasa koncertowa trwająca już od kwietnia 2016 roku, zaplanowana do późnego lata 2017.

20 czerwca Guns N’ Roses zagra na stadionie Energa w Gdańsku – bilety będą do nabycia w ogólnodostępnej sprzedaży od 9 grudnia.

źródło zdjęcia: antyradio.pl