Grzegorz Schetyna spotka się ze studentami

W mediach ostatnio o byłym marszałku zrobiło się cicho. Pora wziąć sprawy w swoje ręce i dowiedzieć się, co w trawie piszczyźródło: sejm.gov.pl

Grzegorz Schetyna – obecnie przewodniczący sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych – odwiedzi Uniwersytet Warszawski 15 marca. Dowiemy się co nieco o przeszłości gościa i jego studiach historycznych. Padną także pytania o działalność w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów i kwestię przydatności zdobytych tam umiejętności w dalszej karierze zawodowej. Uczestnicy spotkania będą mogli zgłaszać własne przemyślenia i wątpliwości.

Spotkanie z Grzegorzem Schetyną: „Znaczenie polityki historycznej w stosunkach międzynarodowych”.

Czas: czwartek, 15 marca 2012, godzina 18.30
Miejsce: Sala B, Audytorium Maximum, Kampus Główny UW, Krakowskie Przedmieście 26/28