MuzykaPolska

Koncert Stinga na Torwarze w 2017 roku

Agencja muzyczna Live Nation ogłosiła, że 27 marca 2017 roku brytyjski muzyk zagra dla polskiej publiczności w ramach trasy promującej nowy album 57th & 9th

Dwa dni temu swoją premierę miała najnowsza solowa płyta Stinga 57th & 9th. Dziś agencja muzyczna Live Nation podała informację, że w marcu przyszłego roku w ramach trasy promującej krążek, artysta zaśpiewa dla polskiej publiczności. Będzie to już 14 koncert Stinga w Polsce, z czego ostatni miał miejsce w sierpniu tego roku w Sopocie. Razem z muzykiem na trasie wystąpi jego wieloletni gitarzysta, Dominic Miller, perkusista Josh Freese oraz gitarzysta Rufus Miller. Na swoje koncerty Sting zaprosił gościnnie piosenkarza i autora piosenek Joe Sumner’a oraz zespół Tex-Mex The Last Bandoleros z San-Antonio.

W przeciwieństwie do poprzedniej solowej płyty The Last Sheep, nowy album jest o wiele bardziej rockowy (a momentami także popowy), zatem będzie można nie tylko posłuchać starych, dobrze znanych kawałków, ale także dobrze się zabawić. Koncert Stinga będzie ponadto okazją do usłyszenia do usłyszenia takich evergreenów The Police jak Every breath you take, Roxanne, czy Message in the Bottle.

Sprzedaż biletów rozpocznie się 21 listopada o godzinie 10:00, a ich ceny będą zaczynały się od 349 zł. Natomiast osoby należące do fan klubu Sting.com będą mogły kupić bilet już od 15 listopada . Więcej szczegółów znajduje się na stronie wydarzenia na Facebooku